Dünyanın En İyi TIP ve Mühendislik Fakültelerine Budapeşte'de Hazırlanın

Avrupa'da veya başka ülkelerde, TIP, Mühendislik, Mimarlık, İşletme ve Ekonomi gibi alanlarında dünyanın en iyi üniversitelerinde eğitim

 

görmek istiyorsunuz, fakat akademik altyapınız veya ingilizce seviyeniz direk başvuru yapmanız için yeterli değil. Size bir haberimiz var. Budapeşte'de, Avrupa'nın göbeğinde, hem ingilizcenizi hem de bölüm derslerinizle alakalı altyapınızı ilerletip üniversitelerin TIP, mimarlık, mühendislik fakültelerine direk başvurup kabul alabileceksiniz. Duna College, Budapeşte'de bu maksatla kurulmuş okulumuzdur.

Resmi Türkiye temsilciliğini yaptığımız okulda eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz Avrupa'nın ve dünyanın önde gelen üniversitelerine ve fakültelerine direk kabul edilmektedirler. Duna College bir Hazırlık okuludur. Okul, halen Macaristan Devlet Üniversitelerinde görevli saygın profesörlerin önderliğinde eğitim faaliyetlerine devam etmektedir. Faaliyet alanı Macaristan ve Slovakya Üniversitelerine öğrenci yetiştirmek olan okulumuzda; tıp, mühendislik, işletme ve yönetim temel ana bilim dallarında İngilizce dilinde hazırlık eğitimleri verilmektedir. Macaristan’da Semmelweis üniversitesi tıp fakültesi öncelikli olmak üzere, Diş Hekimliği, Eczacılık gibi talebi yoğun bölümlere sorunsuz bir şekilde öğrenci yerleştiren okul, bu özelliği ile Macaristan’da liderliği elinde bulundurmaktadır. İngilizce sorunu yaşayan, temel bilim derslerinde eksiklikleri olan öğrenciler 1-yıllık hazırlık eğitim programı ile tıp fakülteleri ve diğer bölümler için hazır hale gelebilmektedir. Okulda ayrıca yüksek lisans (master) hazırlık, programları da sunulmaktadır. Duna Kolej aynı zamanda “Comenius University of Bratislava” gibi Slovakya tıp üniversitelerinin de hazırlık okuludur. Slovakya tıp üniversitelerinin giriş sınavları okulumuz bünyesinde yapılmaktadır. Kanada, Amerika ve İngiltere gibi ülkelerde eğitim görmek isteyen öğrencilere de TRC kursları ile hizmet verilmektedir. Öğrenciler bu kursları bitirdikleri takdirde anlaşmalı okullara sınavsız olarak geçiş yapabilmektedirler. Duna College bitiren öğrenciler istedikleri takdirde tüm dünyada geçerli A-level diploma sahibi olabilmektedirler. Yurt dışında TIP, diş hekimliği, eczacılık gibi eğitimleri almanın en kolay ve garantili yolu Duna’dan geçiyor!  

Duna College TIP Bilimleri Hazırlık Programı -  

Kimler Katılmalı : Macaristanda TIP, Diş Hekimliği, Eczacılık, Veterinerlik, Fizyoterapi, Biyoloji ve Fen Bilimleri alanlarında üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler. 

Alınacak Dersler : Fen, Kimya, Anatomi, Fizyoloji, Biyoloji, Tıp terminolojisi, Akademik İngilizce 

Süre : 1 yıl 

Ücret : 5,100 Euro

Duna College Mühendislik Bilimleri Hazırlık Programı -

Kimler Katılmalı : Macaristanda İnşaat Mühendisliği, Makina Mühendisliği, Mimarlık, Kimya Mühendisliği, Biyokimya, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar ve Bilişim Mühendisliği, Ulaşım ve Tasarım Mühendisliği, Doğal Bilimler alanlarında üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler.

Alınacak Dersler : Fizik, Matematik, Bilişim, Akademik İngilizce

Süre : 1 yıl

Ücret : 5,100 Euro

Duna College Ekonomi / İşletme Bilimleri Hazırlık Programı -

Kimler Katılmalı : Macaristanda İşletme, Ekonomi, Hukuk, Finans, Turizm İşletmeciliği alanlarında üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler.

Alınacak Dersler : Matematik, Yönetim, IT, Akademik İngilizce

Süre : 1 yıl

Ücret : 5,100 Euro


    © Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.